Dzień Teatru

 

Za nami kolejny Dzień Teatru w naszej szkole, tym razem dla klas 4-8.

21 maja klasy 4-8 brały udział w Przeglądzie Teatrów Szkół SPSK. Był to czas, w którym nie tylko mogliśmy przenieść się do teatru i poczuć jego magię, czy w bardzo ciekawy sposób poszerzyć swoją wiedzę w tej dziedzinie, ale również był to czas ogromnych emocji… W Przeglądzie brał bowiem udział spektakl pt. „Oczekiwanie” w wykonaniu uczniów naszej szkoły, który został przygotowany przez p. Bernadettę i p. Anetę.

Jest on opowieścią o życiu zwykłego człowieka, którego codzienność to wczesna pobudka, skromne śniadanie, muzyka z ciągle psującego się radia i samotność spędzana w małym pokoiku. Ale jest coś jeszcze, co wypełnia każdy dzień naszego bohatera… Nadzieja. Człowiek czeka na tajemniczego Króla. Codziennie czyści specjalnie przygotowany dla Niego tron. Lecz nagle, w tym ważnym dla niego wydarzeniu chce mu przeszkodzić Zło. Człowiek staje więc w obliczu dylematu… Czy iść za tym co nowe, kuszące czy nadal czekać i trwać wiernie przy wartościach nieprzemijających???

Jesteśmy ogromnie szczęśliwi, gdyż został on nagrodzony „Brązową Maską” , a Filip z kl. VII (jeden z głównych aktorów) otrzymał „Maskę” za indywidualną grę aktorską.

Wszystkim zaangażowanym w to niezwykłe wydarzenie, za ogrom pracy,  poświęcony czas, odkryte talenty, towarzyszące emocje, świetną zabawę, wspaniałą współpracę-z całego serca dziękujemy i gratulujemy!

Mamy nadzieję, że osiągnięte sukcesy będą jeszcze większą motywacją do podejmowania kolejnych wyzwań.

 

Skip to content